WODZIREJ

Trochę o mnie

Można śmiało stwierdzić, że wodzirej Ułan nie jest zwykłym wodzirejem. Pasja i zamiłowanie do muzyki sprawiły, że swoją karierę w branży rozpoczął od prowadzenia szalonych dyskotekowych imprez. Jednakże… to było za mało dla tak młodego, utalentowanego człowieka.

Kolejnym krokiem było ukończenie kursu prezenterów. Wiele lat pracy z ludźmi upewniło go w tym, że chce nadal się rozwijać i dzielić się z innymi swoim niebywałym entuzjazmem oraz radością życia. W 2013 roku ukończył kurs wodzirejów, który otworzył przed nim kolejne możliwości… DJ, wodzirej, animator – Kamil Ułanowicz to człowiek, który bez trudu zamieni każde wydarzenie w niezapomniane show.

Co mówią inni?

„Pełen profesjonalizm zaczynając od takich pierwszych rozmów przy podpisywaniu umowy, poprzez kolejne już bliżej wesela no i kończąc na samej zabawie.”

”Dziękujemy za przepiękne wesele, które dzięki Twojej wspaniałej organizacji, cudownej oprawie muzycznej oraz grupie niezastąpionych osób, którzy w ten dzień sprawowali nad nami pieczę na długo pozostanie w naszej pamięci.”

”Wielkie dzięki za tak profesjonalne podejście do tematu.”

Wodzirej Ułan, czyli Kamil Ułanowicz zabierze Państwa w świat zabawy, szaleństwa i niezapomnianych wrażeń. Nie zwlekaj – spraw, by Twoje wesele na długi czas pozostało w pamięci Twoich gości.

Zapraszam na stronę – „wodzirejulan.pl”